European Commission logo
polski polski
CORDIS - Wyniki badań wspieranych przez UE
CORDIS

O serwisie CORDIS

Innowacje dzięki wynikom badań UE

Czym jest CORDIS?

Wspólnotowy Serwis Informacyjny Badań i Rozwoju (CORDIS) jest głównym źródłem informacji o wynikach projektów finansowanych przez Komisję Europejską w ramach unijnych programów ramowych w zakresie badań naukowych i innowacji – od 1PR do programu „Horyzont Europa”.

Naszą misją jest docieranie z wynikami badań naukowych do specjalistów z określonych dziedzin, aby wspierać otwartą naukę, tworzyć innowacyjne produkty i usługi oraz stymulować wzrost w całej Europie.

Odkryj możliwości serwisu CORDIS w 5 minut dzięki wprowadzeniu w formie filmu.

Zobacz wszystkie działy CORDIS

Co można znaleźć w CORDIS?

W CORDIS znajduje się bogate i ustrukturyzowane publiczne repozytorium zawierające wszystkie informacje dotyczące projektów, przechowywane przez Komisję Europejską, jak np.: arkusze informacyjne dotyczące projektów, uczestnicy, raporty, rezultaty i linki do publikacji ogólnodostępnych.

CORDIS przygotowuje również własne publikacje i artykuły, aby ułatwić znalezienie odpowiednich wyników, które możesz wykorzystać w swojej dziedzinie. Wydania drukowane ukazują się w języku angielskim, natomiast wersje internetowe są dostępne również w językach francuskim, niemieckim, włoskim, polskim i hiszpańskim.

Poznaj zawartość serwisu CORDIS

Kto prowadzi serwis CORDIS?

CORDIS jest prowadzony przez Urząd Publikacji Unii Europejskiej na zlecenie Dyrekcji Generalnej Komisji Europejskiej ds. badań i innowacji, agencji wykonawczych i wspólnych przedsięwzięć, przy wsparciu wyspecjalizowanych dostawców usług redakcyjnych, usług w zakresie danych i usług technicznych.

Często zadawane pytania

Skontaktuj się z naszym punktem informacyjnym

Z naszym wielojęzycznym zespołem można kontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 18.00 (czas luksemburski).

Śledź nas w mediach społecznościowych